Kontakta oss

Avdelning Stockholm SYD

Rudanvägen 2, 136 50 Jordbro
Tel: 08 500 741 74

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Owe Beck
Styrelseledarmot och VD
   

owe.beck@beckmaskin.no

Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@beckmaskin.se
André Gardelin
Säljare
08 500 741 82
072 522 43 00
Jens Ekström
Service- & eftermarknadschef Sverige
08 500 741 96 076 131 45 59 jens.ekstrom@beckmaskin.se
 
Niklas Morberg
Servicekoordinator
08 500 741 85 073 660 59 51 niklas.morberg@beckmaskin.se
Katarina Garpmo
Ekonomichef
08 500 741 76 076 884 04 80 katarina.garpmo@beckmaskin.se
Leif Hoffman
Uthyrning 
08 500 741 84 070 285 40 88 leif.hoffman@beckmaskin.se
Emilia Sundman
Reservdels- och logistikchef / Gummilarver
08 500 741 72 070 685 14 81 emilia.sundman@beckmaskin.se
Sebastian Princis
Reservdelar
08 500 741 86 070 381 11 80 sebastian@beckmaskin.se
 
Peter Eriksson
Reservdelar
08 500 741 80 070 285 18 19 peter.eriksson@beckmaskin.se
Emil Ramsten
Ekonomi / Administration
08 500 741 78 070 660 59 09 emil.ramsten@beckmaskin.se
Cecilia Bergfelt
Marknad / Administration
08 500 741 77 070 270 67 37 cecilia@beckmaskin.se
       

AVDELNING STOCKHOLM NORR

Solbackavägen 2, 177 71 Järfälla
Tel: 08 500 741 71

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Anton Holmstrand
Säljare / Uthyrning
08 500 741 71 073 660 59 08 anton.holmstrand@beckmaskin.se
 
       

Avdelning Göteborg

Växelgatan 4, 442 40 Kungälv
Tel: 031 383 03 00

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Mats Andersson
Säljare
031 383 03 04 073 660 59 01 mats.andersson@beckmaskin.se
Björn Elander
Säljare / Platschef
031 383 03 05 073 660 59 05 bjorn.elander@beckmaskin.se
Madeleine Elfstrand
Verkstadschef
031 383 03 13 073 660 59 13 madeleine.elfstrand@beckmaskin.se
 
Tobias Kalkemyr
Reservdelar 
031 383 03 01 073 660 59 00 tobias.kalkemyr@beckmaskin.se
Sören Söderström
Uthyrning
031 383 03 02 073 660 59 02 soren@beckmaskin.se
Marian Castell
Administration
031 383 03 06 070 663 32 06 marian.castell@beckmaskin.se
 

Fakturafrågor?

Vänligen maila oss på fakturor@beckmaskin.se eller ring 08 500 741 74